| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
3,50 |
| amortyzowanie |
3,50 |
| sucha nawierzchnia |
2,25 |
| mokra nawierzchnia |
2,25 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
3,50 |
| ścieralność |
4,75 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: VW Passat Estate
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Jeżdżę B5 1,9 TDI Passat Highline. Dopasowałem 17" felgiAudi zeby zastąpić 15" i samochód się nieco obniżył. Nie jestem młodym wyscigowcem (jestem koło 50tki), ale czarny samochód wygląda dobrze z czarnymi skórami. Opony maja bardzo ładny bieżnik i sprawdzaja się bardzo dobrze, o wiele lepsze niż niektóre tańsze opony znanych marek. Trochę głośne po ok. 10 tys. ale nie zapominam że to niskoprofilówki z większą felgą na dużym samochodzie. Kupię je ponownie bez wątpliwości, doskonała jakość i długa żywotność (ponad 1000 mil i nie sa w ogóle starte). Dobre na suchym i mokrym. Ostatnio zrobiłem 1500 mil podczas wakacji w Walii z rodziną...2 psy i bagaże po dach, ale opony sprawdziły się bez zarzutu.