| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
3,00 |
| poziom hałasu |
4,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
4,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Witam,
wcześniej jeździłem na tzw. firmówkach, tym razem skusiłem się na podstawie niezłych opinii i potwierdzam. Biorąc pod uwagę cenę, moja ocena: pozytywna. Po przejechaniu prawie 10 tys. opony wciąż wyglądają niewiele gorzej od nowych, łącznie z bieżnikiem. Jak na razie żadnych problemów. Przetestowana prędkość szczytowa: ok. 190 km/h. Parametry z grubsza zgodne z danymi producenta, a w każdym bądź razie nie zauważyłem żadnych większych odstępstw.
Pozdrawiam
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
3,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
3,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: poniżej 2000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: Honda Civic Hatchback VII 1.4iS (4/100)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opona dobrze trzyma na suchym, na mokrym potrafi uslizgiwać się przy ruszaniu, ale zaraz łapie przyczepność. Trwała, głośna dosyć powyżej 100 km/h. W zakretach na suchym i mokrym dobrze trzyma, auto nie plywa. Aquaplaning jej niestraszny. Ogolnie polecam, jak ktoś jezdzi głównie po miescie + jakies wypady poza miasto, nic lepszego nie jest potrzebne, guma sie spisuje przyzwoicie.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
4,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
3,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Opel Vectra Kombi C 1.9 CDTI
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony kupiłem na wiosnę. Najpierw 2 sztuki w cenie promocyjnej, bo poprzednie musiałem wymienić po uszkodzeniu, . Gdy mój "oponiarz" je zobaczył ( ocenił organoleptycznie) i poznał cenę poradził aby dokupić kolejne 2 do kompletu. Co zrobiłem dnia następnego, ale cena niestety wzrosła :-(.
Do dziś po przejechaniu min 15000 km nie zawiodłem sie ani razu. Ten rok był dość suchy takż za dużo szans po "mokrym" nie maiłem. Ale to zdołałem przejechać podczas deszczu i po, pozwala stweirdził że opony zachowują sie bardzo w porządku.
jeżdże dość dynamicznie zarówno po szosach I jak osttniej kategorii. I codziennie pokonuję dodatkowo kilka kilometrów po szutrze i w terenie. Na oponach brak ponadnormatywnych śladów zużycia. Co fajne, opony maja pogrubione boki co pozwala brać ciasne zakręty stosunkowo szybko i samochów nie wykłada się na dociążanej oponie. Jedyny minus: Opony strasznie śmierdzą gumą na początku. W samochodzie, którym je wiozłem śmierdziało dobre 2 tygodnie.
Podejrzewam też, że z uwagi na swoją szerokość znacżaco wpływają na spalanie.