| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
6,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
4,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Opel Astra Hatchback G 1.8 16V (5/110)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Wybrałem owe oponki po dłuższym rozeznaniu w opiniach osób, które zakupowały 17stki a nie chciały wydawać za dużo pieniędzy. Jedyna ich wada jaka być miała to hałas, a ja takowego nie słyszałem. Śmigam Astrą G , 1.8 16v 125 KM, mój styl jazdy jest dosyć agresywny (125 KM to nie tak mało :P) , lubię tak jeździć , daje mi to przyjemność, dlatego przy wyborze opony kierowałem się dobrą przyczepnością na suchej i mokrej powierzchni. Opona dobrze się trzyma skoro jeszcze żyję i piszę tę opinię :)
Wygląda też ładnie na 17stkach.
Reasumując, polecam oponki, zdecydowanie kupiłbym je drugi raz.