Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Z opon jestem bardzo zadowolony. W starszym aucie (15 lat), gdzie wygłuszenie jest już na kiepskim poziomie, szum opon dochodzący do kabiny jest bardzo cichy. Droga hamowania na mokrej nawierzchni jest bardzo zbliżona do opon letnich - nawet przy bardzo ostrym hamowaniu. Na śniegu nie ma problemu z żadnymi uślizgami. Bardzo polecam!
Opinia użytkownika: Zadowolenie z jazdy.
Opinia użytkownika: Opony bardzo komfortowe i dające poczucie bezpieczeństwa.
Opinia użytkownika: Na mokrej nawierzchni, jak i na suchej samochód przy ostrym hamowaniu staje w miejscu. Nie ślizga się podczas nagłego startu (auto bez systemów wspomagania ruszania). Opony ciche, wysoki komfort jazdy.
Opinia użytkownika: Super opony!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, oceniam po Michelinach.
Opinia użytkownika: Opony sprawdziły się na śniegu i błocie.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry wybór.
Opinia użytkownika: Rewelacyjne w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Opony na 6.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone