Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Samochód trzyma się bardzo dobrze jezdni, na zakrętach i drodze prostej.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Jestem pozytywnie zaskoczony jak sobie radzą zarówno na błocie pośniegowym, jak i na śniegu. Polecam.
Opinia użytkownika: Witam, zadowolona jestem z zakupu opon - dobre gatunkowo, sprawdzają się na różnych powierzchniach. Polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Dobrze się trzymają na suchej, mokrej czy obśniezonej nawiechrzni. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony rewelacja. Na śniegu świetnie trzymają się nawierzchni. Jedynie, kiedy kontrola trakcji się włączyła, to tylko wtedy, kiedy sam ją "sprowokowałem" robiąc przegazówkę na śniegu ;) Na autostradzie też jest ok, nie są głośne. Ogólnie oceniam 5/5 :) i polecam!
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony super, ale najbardziej jestem zadowolona jak sobie radzą na mocno zaśnieżonych parkingach 🙂
Opinia użytkownika: Opony idealne na suchą, mokrą nawierzchnię oraz na śnieg. Bardzo dobrze się trzymają drogi, a przy dużych prędkościach auto idzie jak po sznurku.
Opinia użytkownika: Polecam opony na górzysty teren, podjazdy i zjazdy po zaśnieżonych i śliskich drogach nie są im straszne.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone