| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: BMW Seria 5 Touring E39 528i (142kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Jak kupowałem te opony, to uwierzyłem w opinie i po tej surowej zimie jestem jeszcze bardziej na tak, opony sprawują się super, na śniegu rewelacja, wyjazd z hali garażowej mam stromo pod górkę, wyjeżdżając do pracy przed 5 rano prawie nigdy nie bym odśnieżony, a wyjeżdżałem bez większych problemów, a przypomnę, że mam samochód z napędem na tył. Do sedna opony sprawują się super na mokrej nawierzchni, na śniegu i błocie po śniegowym, na lodzie jak to na lodzie jest ślisko, ale tutaj tylko kolce by pomogły. Opony warte uwagi i swojej ceny, polecam.