Opinia użytkownika: Moje auto ma 260KM i duży moment. Potrzebowałem opony, która zapewni mi dobre osiągi nawet w zimę. Nie mówię tutaj o ściganiu się, ale w awaryjnych sytuacjach abym mógł na nich polegać. Znalazłem. Przy ruszaniu oraz hamowaniu spełniają swoje zadanie, również na oblodzonych drogach. Niestety po przejechaniu 7tys km zużyłem 1,5mm bieżnika - ale coś za coś. Niektórzy piszą o hałasie opony. Jest głośna ale w samochodzie segmentu D ja tego nie słyszę. Może dobrze wytłumiona kabina?
Tłumienie nierówności też nie mogę dobrze ocenić bo auto ma utwardzone zawieszenie i ocena będzie nierzetelna. Kupiłem tą oponę ze względu na dobry stosunek jakości do ceny. Opony Dunlopa/Pirelli/GoodYear są przereklamowane.
Zwracałem uwagę czy opona jest produkowana w rosji czy Finlandii-dla mnei miało to znaczenie.