Opinia użytkownika: Opony świetnie spisują się w zimowych warunkach. Miałem możliwość porównania ich z oponami michelin alpin a4 o tych samych wymiarach i w takim samym modelu samochodu. Nokiany bija je na głowe na śniegu. Tam gdzie na michelinach łapało esp na nokianach nawet nie drgnęło. Opony używałem głównie na trasie 70% autostrada, drogi ekspresowe 40% pozostałe drogi. Jedyne na co mogę zwrócić uwagę to rozmiar, ale to był mój wybór. Dzisiaj wybrałbym rozmiar 215 ze względu na lepsze trzymanie się auta na autostradzie przy dużych prędkościach i dużym wietrze. Polecam z czystym sumieniem oponki Nokian