Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zaskakująco dobre właściwości trakcyjne.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre i cena jest do przyjęcia. Poleciłam je swojemu synowi który je zakupił i także uważa, że to bardzo dobry wybór, bardzo dobry komfort jazdy podczas śniegu i deszczu. Polecam je kierowcom.
Opinia użytkownika: Na razie nie miałam żadnych problemów z tymi oponami.
Opinia użytkownika: Najlepsze opony jakie miałem do tej pory za rozsądną cenę Polecam !!
Opinia użytkownika: SUPER !!! polecam !!!
Opinia użytkownika: opona klasy premium w cenie budżetowej , przyczepność i prowadzenie w każdych warunkach pogodowych bardzo dobre , polecam tym którym zależy na dobrych oponach za rozsądną cenę.
Opinia użytkownika: Zrównoważony zakup i dobra równowaga pomiędzy jakością a ceną. POLECAM!
Opinia użytkownika: Polecam!!!! Przy tak dużej mocy auta i napędzie tylko na jedną oś, po przejechaniu dystansu ponad 15000 km, prawie nie widać zużycia. Polecam!!!!!!!!
Opinia użytkownika: Opony najwyższej jakości! Idealnie spisują się w śniegu i błocie. Dzięki nim zimę przeżyłem bez utknięcia w zaspach śniegu. Super! Obyło się też bez worków piachu w bagażniku, za to wielki plus! Na pewno kupię kolejne Nokiany. Polecam!
Opinia użytkownika: Opony są bardzo dobre i cena jest przyzwoita. zakupiłem w pazdzierniku 2013r.i założone od 1 listopada. Opony są w klasie premium nie na darmo, biją na głowe te bardziej znane marki . W końcu Finowie znają co to zima i stworzyli coś wspaniałego . Pewne zachowanie na drodze na każdej nawierzchni i podczas ruszania i hamowania.Powiem krótko WR A3 NOKIAN opony to EU4YA bardzo dobry zakup polecam wszystkim co chcą bardzo dobry produkt w dobrej cenie .
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone