Opinia użytkownika: Kilka sezonów przejeździłem na jej poprzedniczce, czyli WR. Nie miałem ŻADNYCH problemów - na błocie pośniegowym, śniegu, na mokrej jezdni (zdarzyło mi się jeździć na zimówkach do kwietnia ;-). Zastanawiałem się nad Continentalami, ale odpuściłem - cena ta podobna, a ryzyko "ząbkowania" w Fordzie C-Max - duże. Wybrałem sprawdzony produkt.