gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00
Sobota 04.07 8.00 - 16.00

Testy opon samochodowych Nokian Tyres WR A3 - Strona 21

Ocena łączna opon Nokian Tyres WR A3

Ocena łączna:

5,25 (ilość opinii: 674)
1111130
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,35
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 5,40
mokra nawierzchnia 5,20
jazda po śniegu i lodzie 5,25
jazda w błocie pośniegowym 5,25
opory toczenia 5,00
ścieralność 5,05
awaryjność -

Opinie użytkowników opon Nokian Tyres WR A3

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 5,00
ścieralność 6,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: BMW Seria 5 Touring F11 520d EfficientDynamics Edition (135kW)
  • ponowny zakup: Tak
A. Chrustek:5,651111170

Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony zimowe , idealna zaleznosc ceny do jakosci .

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia -
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Mazda 6 Kombi II 2.0 MZR DISI (114kW)
  • ponowny zakup: Tak
Marcin Boa:5,651111170

Opinia użytkownika: Opona spełniająca oczekiwania pod każdym względem. Bardzo uniwersalna, dostosowana do polskich warunków.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 5,00
jazda w błocie pośniegowym 5,00
opory toczenia 6,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: tylko w mieście
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Skoda Rapid Spaceback I 1.4 TSI (90kW)
  • ponowny zakup: Tak
Pawel:5,651111170

Opinia użytkownika: Cena przystepna a jakość rewelacja. Na suchym i mokrym super - śniegu nie miałem okazji dobrze sprawdzić. Własnie zmieniłem opony na letnie i okazało sie ze sa głosniejsze niż te zimówki. Drugi raz dokonałbym tego samego zakupu. Jedynie bardzo niski profil mojej opony powoduje iż obiektywnie nisko oceniłem tłumienie dziur, ale jakość opony to nie problem tylko profil.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 4,00
ścieralność 6,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Ford Mondeo 4/5 drzwi IV 2.0 TDCi
  • ponowny zakup: Tak
LGKS:5,651111170

Opinia użytkownika: Nałożyłem oponę przed sezonem zimowym, który właśnie dobiega końca. Choć zima nie była sroga to w momentach gdy przysypało śniegiem i zaległo lodem, opona mnie nie zawiodła. Bez problemu ruszałem swoim mk4 w zaspach czy na oblodzonej nawierzchni. Tylko raz delikatnie zarzuciło mi tyłem na rondzie przy niskiem prędkości, ale auto po chwili wróciło do normalnej pozycji. Z czystym sumieniem mogę polecić. Chowam oponki do piwnicy i niech odpoczywają do listopada.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 5,00
jazda w błocie pośniegowym 5,00
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Renault Megane Hatchback III FL
  • ponowny zakup: Tak
Ewa:5,651111170

Opinia użytkownika: Wprawdzie w tym roku prawie nie było warunków zimowych, zwłaszcza w mieście więc trudno oceniać parametry zimowych opon ale jestem zadowolona. Samochód sie nie slizgał a i poziom hałasu nie odbiegał znacząco od odgłosów opon letnich. Polecam. Poza tym polecam sklep, jest to mój kolejny zakup w tym sklepie i zawsze bez najmniejszych zastrzeżeń. Ważne też, ze można liczyć na podpowiedź pracowników, gdyż nie ukrywam, nie jest to temat tak dla mnie pasjonujący by bawić sie w samodzielne śledzenie badań technicznych poszczególnych opon.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 5,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Renault Espace Van IV 2.0 dCi
  • ponowny zakup: Tak
Gwiazdorns:5,651111170

Opinia użytkownika: opony sprawują się bardzo dobrze na suchem jak i na mokrej nawierzchni. Po śniegu i błocie pośniegowym rewelacja. opony po przejechaniu 10000 tys wyglądają jak nowe. Jedyny minus to na pewno hałas który mi troszkę przeszkadza ale nigdy nie ma w 100% tego co się chce. Cena była bardzo atrakcyjna zważywszy że rozmiar opon to 225/55/17 101 czyli opony szerokie i duże + wzmacniane. Jestem bardzo zadowolony i polecam

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: BMW X3 SUV E83 2.0d
  • ponowny zakup: Tak
Janus:5,651111170

Opinia użytkownika: zdarłem już wiele zimówek (dunlop, michelin, verdestein,pirelli), ale te są najlepsze pod każdym względem, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły-stabilne przy każdej prędkości, w miarę ciche i komfortowe, w każdej sytuacji czuję drogę , dobrze ciągną na śniegu, dobrze hamują. Polecam.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 4,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 4,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Tak
Michał K.:5,651111170

Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Dobrze spisują się i na mojej nawierzchni i na śniegu czy błocie. Doskonale współpracują z systemami antypoślizgowymi.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 5,00
jazda w błocie pośniegowym 5,00
opory toczenia 4,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Subaru Outback Kombi III 2.0 D
  • ponowny zakup: Tak
Waldek Kędzierski Gdynia:5,651111170

Opinia użytkownika: Cieszę się z faktu , że nie posłuchałem sugestii mądrali z serwisu SUBARU. Oni oczywiście zawsze polecają to co aktualnie posiadają w magazynie. W przypadku mojego auta namawiali do zakupu bardzo drogich opon Yokohama. Nic nie mogę na ich temat napisać, no chyba tylko to że miały być ponad dwukrotnie droższe. Na Nokianach jeździ już kilku moich znajomych i podobno sprawdziły sie nawet w okolicy Murmańska (Rosja) - zimą za północnym kręgiem polarnym. Ja jeżdżę spokojnie, staram się nie przekraczać dozwolonych prędkości, więc indeks Prędkości niezbyt mnie interesuje. Mimo wszystko wierzę w skandynawską jakość i Chyba na lato sprawię mojemu samochodzikowi oponki tej samej firmy. Jeszcze raz polecam, a zakup za pośrednictwem Oponeo to świetny pomysł.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 5,00
jazda w błocie pośniegowym 5,00
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Opel Insignia 4/5 drzwi I FL 1.6 SIDI Turbo (125kW)
  • ponowny zakup: Tak
Wojtek:5,651111170

Opinia użytkownika: Jeździłem już na oponach zimowych Dębica Frigo (Opel Vectra) i Fulda (C5). Opony Nokian WR A3 oceniam z tej trójki najwyżej. Przejechałem nimi ok. 1500km tej zimy i jak na razie jestem z nich bardzo zadowolony. Gdy jechałem C5 po zaśnieżonej drodze na oponach Fulda to przy 80 km/h pojawiły się zarzucania tyłem auta. Przy podobnych warunkach Insignia dobrze się prowadziła przy 90 km/h. Opony mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny polecam te opony.

201 - 210 z 674 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.