Opinia użytkownika: Jestem bardzo zaskoczony jakością opony w porównaniu do niskiej ceny. To co mnie zaskoczyło to że ta opona jest bardzo, bardzo cicha tak jak letnia. Użytkoałem wiele opon zimowych (Pirelli, GoodYear, Frigo2, Michellin), ale ta wydaje mi się najlepsza z tych wszystkich. Bardzo cicha, bardzo przyczepna i co zauważyłem miałem przy niej najniższe spalanie paliwa. Ostatnie jakie miałem to były Michelin Alpen i te okazały się najgorsze z wszystkich użytkowanych przeze mnie. Bardzo głośne no i w 3 sezonie przy temperaturze plus 5 stopni wpadały w poślizg jak na łyżwach. Wszystkie dotychczasowe opony były bardzo głośne, a ta jako zimowa okazała się być cichsza niż nowe letnie które ostatnio zakupiłem z GoodYear EffectiveGrip Performance.
Bardzo, a to bardzo polecam