Opinia użytkownika: Oponki naprawdę super. Poruszam się S-maxem więc autko trochę waży. Opony nigdy mnie nie zawiodły. Może raz pojawiła się kontrolka ABS ale zważywszy na mój styl jazdy jestem bardzo zadowolony. Na zakrętach nieźle się trzymają, autko sporo waży. S-Max się rozkręca na wyższych biegach :) Raczej spokojnie nie podróżuję. Trwałość opony jest rewelacyjna, mam je drugi sezon a oponka jak nowa. Jedyny minus tej opony to fakt że jest troszkę głośna, ale pomijam ten fakt bo mi to specjalnie nie przeszkadza.
Z czystym sumieniem polecam