Ocena łączna:
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: niezla oponka zwlaszcza jej zachowanie w koleinach pelnych wody
Opinia użytkownika: Kupiłem je po długim zastanowieniu i nie żałuję zakupu. Są naprawdę dobre. Nabrałem zaufania do Michelina i w tej chwili kupiłem zimówki Alpin A3.
Opinia użytkownika: wspaniała opona! nie uwierzycie, ale spalanie naprawdę spadło, przynajmniej w moim samochodzie, o około 1 litr na 100 km, pozdrawiam
Opinia użytkownika: świetne prowadzenie na suchym. Na mokrym gorzej, ale przyzwoicie i bezpiecznie. Najwyższe punkty za komfort, poziom hałasu i opory toczenia. To rzeczywiście jest EnergySaver. Wygląd - kwestia gustu (dla mnie 4 pkt.).
Opinia użytkownika: rewelacja, po poprzednich pirelkach
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone