Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Nawet spalanie na nich spadło o ok. 1,5 L
Opinia użytkownika: Jeździ się bez zarzutów,ciche i elastyczne.
Opinia użytkownika: Polecam, ciche i konfortowe, a przy wcisnięciu pedału gazu do podłogi jadą b.dobrze - "prawie" jak michelin primacy.
Opinia użytkownika: Na tych oponach nie przejechałem jeszcze 1 tys km więc trudno ocenić. Na razie są ciche i nie wyczuwa się żadnych oporów toczenia. Na suchym bardzo przyczepne zarówno na prostych jak i w zakrętach. Na mokrym nie miałem okazji potestować. Więcej spostrzeżeń dam po dłuższym dystansie.
Opinia użytkownika: Same pozytywy na lato. Na zimę się nie nadaje.
Opinia użytkownika: Opony zakupiłem z uwagi na niskie opory toczenia i zwiazaną z tym niższym zużyciem paliwa. Nie bez znaczenia był fakt użytkowania wcześniej opon tej marki w innym samochodzie.
Opinia użytkownika: Pełne zadowolenie.
Opinia użytkownika: Jak do tej pory w warunkach letnich spisują się rewelacyjnie.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Dobre właściwości na suchej i mokrej nawierzchni, troche gorzej w warunkach zimowych. Zaskakująco wysoka glosność toczenia.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone