Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem szczególnie zadowolony z jazdy po mokrej nawierzchni
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony z tych opon.
Opinia użytkownika: Wszystko ok.
Opinia użytkownika: Opony te naprawde oszczedzaja paliwo i co najwazniejsze roznica ta jest widoczna i odczuwalna. Serdecznie polecam
Opinia użytkownika: oky.
Opinia użytkownika: Rewelacyjne opony na lato, ale na pewno nie jako caloroczne.
Opinia użytkownika: Polecam - naprawdę warto
Opinia użytkownika: zbyt głośne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone