Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre. Rzeczywiście spalanie spadlo i to o jakies 0,5 litra/100km.
Opinia użytkownika: opony komfortowe, cichutkie, jadą po suchym i po mokrym jak przyklejone polecam.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony, polecam te oponki
Opinia użytkownika: Polecam opony. Faktycznie ciche. Czy oszczędzają paliwo - nie zauważyłem. Poza tym polecam, naprawde bardzo dobrze się sprawują, w każdych warunkach (oczywiście oprócz zimy).
Opinia użytkownika: Znakomite
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone