| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
4,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
4,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Audi Q5 SUV II FL 40 TFSI quattro (150kW) (205KM)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: to moje pierwsze doświadczenia z oponą całosezonową i podsumowując: jestem na TAK. Opona jest cicha i zapewnia dobre spalanie. W warunkach zimowych czułem się dość pewnie na autostradach przy wyższych prędkościach (pomaga napęd quattro), na drogach lokalnych o poranku trzeba być uważnym, bo o ile auto trzyma, o tyle przy nieumiejętnym operowaniu gazem szybko wkraczają asystenci, więc czy istnieje opona która zastąpi zdrowy rozsądek: nie wiem, ale Michelin jest na pewno dobry - może nie tak doskonały jak zapewnia Hołek w telewizji - ale dobry, co powoduje że raczej pozostanę przy całosezonkach.