Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Posiadam Crossclimaty w dwóch autach typu SUV i jeszcze mnie nie zawiodły, tak więc polecam!
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze sprawują się w różnych warunkach pogodowych, naprawdę polecam
Opinia użytkownika: Poziom hałasu z opon zmniejszony o połowę. Zwiększony komfort.
Opinia użytkownika: Super oponki, polecam
Opinia użytkownika: Podobają mi się
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam. Klasa sama w sobie. Pewność, którą się czuje na każdym pokonywanym kilometrze drogi.
Opinia użytkownika: Są to moje pierwsze opony wielosezonowe. Mając do tej pory doświadczenie z oponami sezonowymi jestem bardzo pozytywnie zaskoczony właściwościami zakupionych opon wielosezonowych. Zachowują się w sposób przewidywalny. Nie aktywują nadmiernie systemu ABS. Bardzo dobrze hamują zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Na odcinku około 400m drogi gruntowej bardzo przyjemnie trzymają się podłoża (również w przypadku śniegu i oblodzonych skosów tej drogi poprzecznych do kierunku jazdy). Przy hamowaniu awaryjnym na błocie pośniegowym jak i śniegu także radzą sobie bardzo dobrze wspomagane przez system ABS. Zostały przetestowane w tegoroczne ataki zimy, które zaskoczyły drogowców i z mojej strony mogę polecić te opony :)
Opinia użytkownika: Są to już trzecie kupione przeze mnie opony CrossClimate. Poprzednio miałem w osobowym i przez 4 lata zrobiłem około 100 000 km. Dla mnie idealne połączenie jakości z wygodą i ekonomią. Mieszkam na północy i raczej nie są to opony w góry, ale do codziennego użytku w mieście i przy krótkich trasach w zupełności wystarczają. Nie muszę się martwić o temperatury powietrza i dwukrotne wymiany, kolejki i.t.p.
Opinia użytkownika: Polecam opony jak dla mnie najwyższa półka. Mimo droższej ceny warto je zakupić.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone