Opinia użytkownika: Opony sprawują się bardzo dobrze. W tej cenie rewelacja. Samochód prowadzi się dobrze i nie ma problemów z utratą przyczepności. Bus jest zawsze załadowany w okolice DMC i tutaj uwidacznia się ich największa wada. Mają miękkie ścianki, co wywołuje odczuwalnie większe przechyły w zakrętach niż na poprzednich oponach (Sava). Nie ma mowy jednak o wielkich przechyłach. Druga wada to bardzo miękka mieszanka. Po 2 tys. km pojawiły się widoczne nacięcia na powierzchni opony. Jednak w tej cenie, jak już pisałem, to rewelacja.