Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Oponka bardzo dobra, ale w kolejnych autach zaczynam wymieniać na wyprodukowane w Polsce całoroczne Dębice.
Opinia użytkownika: Idealna proporcja ceny do jakości. Uważam je za strzał w dziesiątkę, jak już obecne wyjeżdżą swoje, następne będą te same.
Opinia użytkownika: Opona cicha, fajnie robi robotę na śniegu jak i na mokrym. Jeszcze nie miałem żadnych niespodzianek na drodze. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam tę opony w 100%. Nie odczuwam różnicy w komforcie jazdy. Poprzednie miałem z grupy premium. Natomiast zdecydowanie odczuwam to w portfelu....
Opinia użytkownika: Bardzo dobre i tanie opony. Zdecydowanie polecam.
Opinia użytkownika: Opony jak do tej pory naprawdę godne polecenia, nic z nimi się nie dzieje złego, użytkowane na deszczu, jak i w pogodę, ciche, nie stawiają oporu w czasie jazdy. Naprawdę polecam na mokrej nawierzchni, sprawdzają się doskonale.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam :)
Opinia użytkownika: Chińskie opony do wyrzucenia po 2-3 latach. Bieżnik ściera się bardzo szybko. Po 3 latach nie ma bieżnika i trzeba kupić nowe opony. W życiu nie kupię więcej chińskich opon.
Opinia użytkownika: Jazda po mieście. 5 tys. km. Brak zużycia. Ciche. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone