Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre. Trudno ścieralne na długo wystarczające.
Opinia użytkownika: Są super.
Opinia użytkownika: Bobre opony na wszystkie warunki.
Opinia użytkownika: Świetne oponki. Nie hałasują. Ale w sumie już teraz przechodzę w pozostałych autach na opony wyprodukowane w Polsce - całoroczne z Dębicy.
Opinia użytkownika: Nie myślałem, że opony tej firmy będą sprawować się tak dobrze, godne polecenia.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Mam te opony od roku i jestem zadowolona. Ładnie się prezentują, są trwałe cena konkurencyjna do innych opon. Wszystkim polecam te opony.
Opinia użytkownika: Troszkę za głośne, ale cena czyni cuda.
Opinia użytkownika: Tanio i porządnie.
Opinia użytkownika: Za tą kasę super opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone