Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony można polecić.
Opinia użytkownika: Busem jeżdżę dużo po polach i lasach, dobrze trzymają na piachu i mokrej trawie za tę kasę super.
Opinia użytkownika: Dobra cena i ok jakość.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, niedrogie tylko zakladać i jechać.
Opinia użytkownika: Śmigam na kolach bliźniaczych. Opona zachowuje się poprawnie w każdych warunkach. W rok przeleciałem na nich ponad 60 tys. km.
Opinia użytkownika: Opony szybko się ścierają.
Opinia użytkownika: Dobre opony za dobre pieniądze, polecam.
Opinia użytkownika: Czasem sprawiają wrażenie jakby miały za mało powietrza (mimo prawidłowego ciśnienia), ale po za tym są w porządku. Odpowiednia jakość do ceny
Opinia użytkownika: W tym budżecie bardzo poprawne opony. Do auta roboczego jeżdżącego "w koło komina" polecam z całą stanowczością.
Opinia użytkownika: Ok
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone