Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobre opony za rozsądną cenę.
Opinia użytkownika: Opony w rozsądnej cenie, a jazda bez zastrzeżeń. Zakup jak najbardziej udany. Polecam wszystkim.
Opinia użytkownika: Jak za tą cenę naprawdę polecam.
Opinia użytkownika: Fajna opona idealna na miasto, gdzie niema dużo śniegu. Opony zakupione do firmy kurierskiej, więc łatwego życia nie mają. 😉
Opinia użytkownika: Opony w rozsądnej cenie, nie hałasują, polecam.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony w pełni spełniają swoje zadanie.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Dobry stosunek ceny do jakości, bardzo dobre walory jezdne.
Opinia użytkownika: Opony jak za tę kwotę mogę polecić, jeździ się na nich bardzo dobrze, są trochę miękkie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone