Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Uważam, że za ta cenę opony bardzo dobrze sobie radzą w zimowych warunkach jak błoto posniegowe, czy też podczas zasilanych dróg śniegiem. Naprawdę gorąco polecam.
Opinia użytkownika: Wprawdzie pierwszy sezon, ale jak na razie praktycznie nie widać zużycia. Polecam w tej cenie.
Opinia użytkownika: Polecam. Do użytkowania tych opon.
Opinia użytkownika: Nie mam żadnych negatywnych opinii, opony się sprawują zimą bez ślizgawki, super.
Opinia użytkownika: Cena do jakości znakomita.
Opinia użytkownika: Są bardzo spoko.
Opinia użytkownika: Opona ekonomiczna, ale do takiego autka w 100 % Polecam,
Opinia użytkownika: Wcześniej jeździłem na oponach całorocznych z napędem na 4 koła. Obecnie jest wyraźna różnica, jeśli chodzi o przyczepność. Moim zdaniem stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry.
Opinia użytkownika: Polecam, fajna jakość w stosunku do ceny.
Opinia użytkownika: Ok.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone