Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolona z tych opon. Na śliskiej czy mokrej nawierzchni zachowują się bardzo stabilnie. Próbowałam w ślizgu kontrolowanym i niekontrolowany też mi się tej zimy przydarzył i było ok.
Opinia użytkownika: Tania dobra opona ..Opony bardzo dobrze pracują na suchej i mokrej nawierzchni, sprawdzają się zarówno w mieście,na trasie jak i poza miastem, w różnych warunkach atmosferycznych ...nie ma sensu "słono" płacić, by jeździć na dobrych oponach a za różnice można kupić fajne szpilki :)
Opinia użytkownika: za ta cene opony sa bardzo dobre komfort jazdy na tych oponach przyzwoity polecam
Opinia użytkownika: Autem z tymi oponami jeździ głównie moja żona i jest bardzo zadowolona - chyba wszystkie noty byłyby na 6. Osobiście jeżdżąc żony pojazdem mogę powiedzieć, że opony są bardzo dobre na złe warunku atmosferyczne. Trzymają drogę i nie wpadają łatwo w poślizg. Jakość jazdy (hałas, tłumienie nierówności) także na wysokim poziomie. Nadmieniam, że opony firmy Dayton sprawdziłem wcześniej na swoim aucie (Opel Zafira) i także mam o nich jak najlepsze zdanie. Krótko mówiąc polecam.
Opinia użytkownika: Polecam. Bardzo dobre parametry trakcyjne. Niczym nie ustępuje najdroższym modelom opon renomowanych producentów. Pewna i przewidywalna.
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się w codziennym miejskim i poza miejskim użytkowaniu. Zakup opon po kalkulacji cena/marka. Na tą chwilę się nie zawiodłem.
Opinia użytkownika: Witam, dostałem opony w serwisie suzuki jestem z nich zadowolony. Są ciche i dobrze trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Jeżdżę na tych oponach co prawda tylko miesiąc (jak do tej pory). I mogę szczerze polecić je każdemu, kto szuka nowych opon w rozsądnej cenie. W aucie słychac delikatne, prawie nie zauważalne szumy (każda opona zimowa szumi). Świetnie zachowują się na mokrej nawierzchni , także na śliskich liściach. Na śniegu dopiero je sprawdze :) podejrzewam, że też zdadzą egzamin. Znakomita jakość w stosunku do ceny :)
Opinia użytkownika: W górach już jest śnieg ,,,, a radzi sobie znakomicie na suchym jak i na pierwszorocznym śniegu,,,gorąco polecam
Opinia użytkownika: Dobre solidne opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone