Opinia użytkownika: Miałem wcześniej w golfie IV good year y, continentale i jeżeli chodzi o komfort jazdy, przyczepność na śniegu czy błocie to te oponki sprawóją się rewelacyjnie, nie odbiegają od opon najlepszych producentów. Spokojnie do jazdy 180km/h po autostradzie autko płynie, nie ma się do czego doczepić, cichutko, na zakrętach trzyma się drogi. Kupując opony firmy DAYTON troszkę miałem obawy, że to nie bd to czego wymagam od opony, bo lubię troszkę szybciej pojeździć, ale jak najbardziej POLECAM bo jestem bardzo zadowolony. Nawet na kompletnie białej drodze super trzymają się drogi przy gwałtownym hamowaniu czy przyspieszaniu. Zobaczymy jak bd się sprawować kolejne sezony.
OPONA DO DYNAMICZNEJ BEZPIECZNEJ JAZDY