Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona za niewielką kasę. Jeździłem dopiero pierwszy zimowy sezon na komplecie tych opon. Jestem bardzo zadowolony z ich właściwości, gdybym miał drugi raz wybierać to z pewnością kupiłbym znowu oponki firmy Dayton. Polecam! Warto!