Opinia użytkownika: Przejechałem na moich oponach ponad 5 tys. i śmiało mogę stwierdzić ze jak na taką niską cenę opony bardzo dobrze sprawują się na mokrej i błocie pośniegowym jak i na suchej nawierzchni. nie słychać ich podczas szybkiej jazdy, nie boksują i nie odkształcają cie. Sam mam założone takie same na innych autach mniejszym matizie, i na Passacie. polecam z ręką na sercu!