Opinia użytkownika: Opony po przejechaniu 7000 km mają minimalne slady uzytkownia. Na suchej nawierzchni zachowuja sie super, jak rowniez swietnie sobie radza na sniegu, i mokrej nawierzchni.poziom halasu jest nizszy niz w innych oponach tej samej klasy, dlatego milo mnie zaskoczyły. Polecam zakup tego modelu gdyz wystepuje w dobrej cenie i co ma znaczenie naleza do grupy producenta Bridgestone :-)