Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze trzymają się na drodze ośnieżonej, oblodzonej oraz suchej. Doskonale "wgryzają" się w śnieg. Komfort jazdy jest wysoki, bo oponki są ciche. Zapewniają dobrą przyczepność na zakrętach, nawet przy dużej prędkości. Na śliskiej nawierzchni czas hamowania jest krótki. Bieżnik na oponie jest ciekawy tzw. jodełka.
Polecam opony tej firmy i zakup przez Oponeo.pl.