Opinia użytkownika: Polecono mi opony Dayton jako przyzwoity zamiennik za opony Nokian, które uznaję za najlepsze na nasze warunki zimowe. Po kilku miesiącach, co prawda ciepłej zimy i braku śniegu, stwierdziłam, że Daytony faktycznie sprawują się dobrze, a cena jest zdecydowanie niższa. Zachowują się dobrze na mokrej powierzchni, samochód zachowuje dobrą przyczepność i nie wpada w poślizg nawet przy ostrym hamowaniu.