Opinia użytkownika: Zakupilem te oponki przed sezonem i je teraz testuje i są asami nad innymi oponami! Lód, ruszanie na oblodzonej drodze nie sprawiało problemów, hamowanie rewelacyjne. Jeździłem na Dębicach Frigo II poprzednio też było dobrze, ale bez porównania do tych. Jeżdżę Passatem B5 fl i się sprawują super, śmigają ,nie słycha ich praktycznie w ogóle! Gorąco polecam.