Opinia użytkownika: Miałem okazję kupić "prawie nówki". Zastanawiałem się trochę, bo choć większość opinii tutaj jest pozytywna, to są też takie które mówią o podwyższonym hałasie. Jestem na to uczulony, ponieważ kiedyś zdarzyło mi się kupić opony, które przy 90km/h hałasowały tak, że trudno było wytrzymać. W końcu zdecydowałem się na TS830 i nie żałuję :) Cichutkie, jedynie na mokrym głośniejsze, ale w normie i chyba jak każde zimówki. Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić na śniegu i lodzie, ale myślę że będzie dobrze. Co najciekawsze, spalanie na nich mam mniejsze niż na letnich Uniroyalach :)