gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 19.08 8.00 - 20.00
Sobota 20.08 8.00 - 16.00
Niedziela 21.08 nieczynna
Poniedziałek 22.08 8.00 - 20.00
Wtorek 23.08 8.00 - 20.00
Środa 24.08 8.00 - 20.00
Czwartek 25.08 8.00 - 20.00

Pirelli P Zero Nero GT

opony Pirelli P Zero Nero GT

Pirelli P Zero Nero GT

Ocena: 5,3 / 6,0 1111130 Ilość opinii 286
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli P Zero Nero GT

Sprawdź ofertę opon Pirelli P Zero Nero GT w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Pirelli P Zero Nero GT

Przedstawiamy doskonałe opony letnie dla samochodów osobowych. Model Pirelli P Zero Nero GT odznacza się znakomitymi parametrami jezdnymi, wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortu oraz wytrzymałością i odpornością na rozmaite uszkodzenia mechaniczne.

Szeroka mocna konstrukcja omawianego modelu, wyposażona we wzmocnione ściany boczne, wykazuje bardzo dobrą wytrzymałość, a co za tym idzie, długowieczność. Bieżnik ściera się powoli i równomiernie, natomiast opona nie ulega uszkodzeniom spowodowanym działaniem wysokich temperatur.

Bieżnik został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii komputerowych. Dzięki temu osiągnięto efekt fantastycznej przyczepności na suchej i mokrej drodze, pewnej i precyzyjnej jazdy oraz stabilności podczas wykonywania manewrów związanych z podwyższonym ryzykiem poślizgu, jak pokonywanie zakrętów. Ponadto droga hamowania jest bardzo krótka, szczególnie na mokrej drodze.

Asymetryczny bieżnik złożony z rowków o regularnym układzie szybko i skutecznie odprowadza wodę i błoto spod kół, dzięki czemu ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplanningu jest zminimalizowane.

Warto także zaznaczyć, że komfort jazdy autem z zamontowanymi oponami Pirelli P Zero Nero GT jest podnoszony przez wyciszenie hałasów oraz redukcję drgań. Sprawia to, że kierowca oraz pasażerowie mogą cieszyć się lekkością jazdy i wykorzystywać w pełni potencjał pojazdu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.