gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 26.10 8.00 - 20.00
Wtorek 27.10 8.00 - 20.00
Środa 28.10 8.00 - 20.00
Czwartek 29.10 8.00 - 20.00
Piątek 30.10 8.00 - 20.00
Sobota 31.10 8.00 - 16.00
Niedziela 01.11 10.00 - 18.00

Goodyear VECTOR-5+

opony Goodyear VECTOR-5+

Goodyear VECTOR-5+

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 14
  • Sezon: Całoroczne
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear VECTOR-5+

Sprawdź ofertę opon Goodyear VECTOR-5+ w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear VECTOR-5+

Goodyear Vector 5+ to całoroczne opony klasy premium przeznaczona do samochodów osobowych średnio i wysokolitrażowych. W niektórych rozmiarach opona dostępna jest wersja wzmocniona (XL) oraz w wariancie do samochodów dostawczych. Model sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych, Wyposażono go w specjalny system adaptacji do warunków pogodowych. Potwierdzeniem jej właściwości jest oznaczenie M+S (mud + snow), co potwierdza jej wyjątkowe letnio-zimowe właściwości.

Bieżnik opony Goodyear Vector 5+ został wyposażony w kierunkowy wzór bieżnika. Jego głównym elementem są rowkami w kształcie litery "V" (V-Tred), które stanowią sprawny system odprowadzania wody spod powierzchni opony na boki, co minimalizuje niebezpieczeństwo wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Profil bieżnika opony Goodyear Vector 5+ zaprojektowano zgodnie z technologią SmartTread Design, której założeniem jest płynna adaptacja do warunków panujących na drodze. Centralne żebro wyposażone w dużą ilość lameli zwiększa przyczepność i ułatwia hamowanie na mokrej nawierzchni. Najnowsza generacja lameli waflowych 3D-BIS rozmieszczonych na powierzchni bieżnika zwiększa sztywność opony oraz zapewnia sterowność i precyzję jazdy na suchej nawierzchni. Ponadto specjalny zimowy wskaźnik, pozwala precyzyjnie określić stopień zużycia bieżnika. Za komfort jazdy odpowiada sekwencyjny układ przesuniętych klocków bieżnika. Opona zastała wyprodukowany ze specjalnej mieszanki krzemionkowej o wysokiej odporności na ścieranie, która nie twardnieje w niskich temperaturach, a jednocześnie ma zapewniać odpowiednią sztywność w warunkach letnich. Dodatkowe wzbogacenie jej polimerem kauczukowym, skutkuje dobrą przyczepnością zarówno na suchych, jak i na mokrych nawierzchniach.

Firma Goodyear rozpoczęła swoją działalność pod koniec XIX wieku. To jeden z największych i najstarszych producentów opon. Obecnie posiada rozwiniętą sieć produkcyjną w ponad 60 zakładów produkcyjnych w 26 krajach na wszystkich kontynentach. Koncern dostarcza modele do przemysłu samochodowego, lotniczego, wyścigów rajdowych. W jego skład wchodzą takie marki jak Dunlop, Fulda, Sava i Dębica.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.