gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 23.02 nieczynna
Poniedziałek 24.02 8.00 - 20.00
Wtorek 25.02 8.00 - 20.00
Środa 26.02 8.00 - 20.00
Czwartek 27.02 8.00 - 20.00
Piątek 28.02 8.00 - 20.00
Sobota 29.02 8.00 - 16.00

Dunlop SP LT 60

opony Dunlop SP LT 60

Dunlop SP LT 60

Ocena: 4,6 / 6,0 1111600 Ilość opinii 16
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Dunlop

Zamów opony
Dunlop SP LT 60

Sprawdź ofertę opon Dunlop SP LT 60 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Dunlop SP LT 60

Dunlop SP LT60 to zimowa opona klasy premium (wysokiej), przeznaczona dla samochodów dostawczych. Dunlop jest marką, która należy do koncernu Goodyear. Opony Dunlop SP LT60 zapewniają bardzo dobrą trakcję na śniegu, błocie pośniegowym, a także na mokrej nawierzchni. Oferują komfort jazdy oraz precyzję prowadzenia, jaką odznaczają się opony do samochodów osobowych. Jej dodatkowym atutem jest wytrzymałość oraz długi okres eksploatacji.

Optymalna, kierunkowa rzeźba bieżnika Dunlop SP LT60 jest rezultatem zastosowania technologii komputerowych. Wykorzystano w niej rozwiązania używane zazwyczaj w oponach dla samochodów osobowych. Powierzchnia bieżnika Dunlop SP LT60 została wyposażona w liczne nacięcia, które zapewniają wysoką przyczepność w każdych zimowych warunkach. Dwa szerokie i głębokie rowki obwodowe połączone są z rowkami bocznymi na barkach opony. Taka rzeźba gwarantuje szybkie i efektywne usuwanie wody i błota pośniegowego z powierzchni styku opony z podłożem. Kierunkowa rzeźba zmniejsza również ryzyko zjawiska aqua i snowplaningu. Powierzchnia bieżnika pokryta jest gęsto ułożonymi lamelkami w kształcie zygzaków. Ich zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej przyczepności na śliskiej nawierzchni. Szeroki pas centralny z licznymi nacięciami w kształcie litery V gwarantuje bardzo dobre sterowanie i płynną jazdę. Klocki zostały rozłożone w taki sposób, aby zapobiegać nierównomiernemu rozłożeniu się nacisków. Dodatkowym wsparciem jest solidna strefa barkowa wyposażona w mocne bloki, które stabilizują jazdę. Ostre krawędzie bloków zapewniają odpowiednią przyczepność podczas ruszania i przyśpieszania. Jest to bardzo ważne w przypadku dużego załadunku. Wysoki ciężar w standardowych oponach może spowodować ślizganie się opony. W Dunlop SP LT60 krawędzie bieżnika wgryzają się w podłoże, co gwarantuje pewny i bezpieczny start. Trwała mieszanka gumowa w połączeniu ze wzmocnioną konstrukcją sprawia, że opona jest wytrzymała i bezpieczna.

Dunlop SP LT60 to opona zimowa, która charakteryzuje się bardzo wysoka jakością wykonania. Przeznaczona jest dla samochodów dostawczych takich jak Ford Transit czy VW Transporter. Sprawdza się zarówno na krótkich, jak i długich dystansach. Zapewnia komfort porównywalny z tym, jaki oferują opony do samochodów osobowych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.