gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 23.02 nieczynna
Poniedziałek 24.02 8.00 - 20.00
Wtorek 25.02 8.00 - 20.00
Środa 26.02 8.00 - 20.00
Czwartek 27.02 8.00 - 20.00
Piątek 28.02 8.00 - 20.00
Sobota 29.02 8.00 - 16.00

Dunlop Grandtrek AT2

opony Dunlop Grandtrek AT2

Dunlop Grandtrek AT2

Ocena: 6,0 / 6,0 111111 Ilość opinii 1
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Dunlop

Zamów opony
Dunlop Grandtrek AT2

Sprawdź ofertę opon Dunlop Grandtrek AT2 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Dunlop Grandtrek AT2

Dunlop Grandtrek AT2 to letnia opona terenowa klasy premium. Marka Dunlop jest częścią koncernu Goodyear. Specjalnie zaprojektowany bieżnik sprawdza się zarówno na drodze, jak i w lekkim terenie. Gwarantuje przyczepność, odpowiednie hamowanie oraz wysoki komfort jazdy. Dodatkową zaletą opony Dunlop Grandtrek AT2 jest atrakcyjny wygląd bieżnika.

Dunlop Grandtrek AT2 to bardzo wytrzymała opona terenowa, która łączy w sobie właściwości opony szosowej oraz off-roadowej. Lepsze parametry na piaszczystym i trawiastym terenie uzyskano dzięki sztywnej rzeźbie. Zastosowano masywne klocki bieżnika oraz solidne żebro centralne. Centralna część opony odpowiada ze precyzyjne sterowanie. Żebro sprawnie przenosi ruchy kierownicy. Nawet przy wysokich prędkościach samochód swobodnie manewruje i wchodzi w zakręty. Aby jazda była stabilna i płynna konstrukcja została podparta na mocnych klockach. W oponie Dunlop Grandtrek AT2 zastosowano technologię Multi Radius Tread (MRT), która zapewnia równomierny rozkład nacisków. Dodatkowo zwiększa również powierzchnię styku opony z podłożem. Dzięki temu zredukowano opory toczenia oraz zmniejszono poziom hałasu, co zapewnia komfortową jazdę. Do produkcji opony Dunlop Grandtrek AT2 wykorzystano udoskonaloną mieszankę na bazie krzemu. Ten składnik sprawia, że bieżnik zachowuje odpowiednią przyczepność niezależnie od warunków. Wewnętrzna konstrukcja została wyposażona w tzw. ekran spiralny, który zapobiega odkształceniom opony nawet przy dużej prędkości. Dodatkowym wzmocnieniem jest obręcz ochronna w stopce opony, która gwarantuje odpowiednie przyleganie oraz zapobiega uszkodzeniu felgi. Bok opony jest trwalszy, dzięki wykorzystaniu elementów opatentowanej konstrukcji, tzw. RunOnFlat (DSST). Dodatkowym atutem Dunlop GRANDTREK AT2 jest atrakcyjny wygląd z agresywnym wzorem na boku opony.

Dunlop Grandtrek AT2 przeznaczona jest dla samochodów terenowych typu SUV z napędem na cztery koła. Jest to uniwersalny produkt, który radzi sobie na każdej nawierzchni. Bieżnik został dostosowany zarówno do warunków on-road i off-road.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.