Opinia użytkownika: Kupiłem 30.000 km temu, przejeżdzone już 2 sezony.
Sprawują się bardzo dobrze, fajnie tłumią nieruwności, i są TANIE.
wady:
- duży hałas (zwłaszcza pow. 100km/h)
- wyważenie. Pan z wulkanizacji wyważał dosyć długo każdą oponę. Natomiast przy prędkościach 140-160 nie biją, więc są w porządku.
- przy agresywniejszym zachowaniu lubią ślizgnąć (zwłaszcza na błocie i śniegu)
zalety:
- są tanie,
- jeżdze 2 sezony, i pewnie pojeżdzę jeszcze 2
- stosunek cena do jakości jest super
Ogólnie polecam, na dobre 4+ (byłoby 5 gdyby nie hałas)