Opinia użytkownika: Oponki jak za swoją cenę spisują się nad wyraz dobrze, nie są zbyt głośne, na suchej nawierzchni auto prowadzi się bardzo pewnie, na mokrej trzeba trochę uważać w zakrętach ale u Mnie AR jest po chipie i ma 189KM i 406NM więc na mokrym większość opon przy agresywnej jeździe może zrywać przyczepność. Ogólnie polecam te oponki, stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry.