Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w tym przedziale cenowym. Od razu po założeniu (w miesiącu październik) udałem się na urlop w tereny podgórskie. Akurat podczas drogi spadł śnieg z deszczem. Opony b.dobrze się zachowywały, stabilne trzymały się drogi (w takich warunkach - śnieg, śnieg z deszczem przejechałem ok. 1400km bez najmniejszego problemu). Przy prędkości 130-140km/h na autostradzie praktycznie są bez hałasu. Dopiero powyżej 160km/h na suchej nawierzchni pojawia się nieprzeszkadzający (jak dla mnie) hałas. Ogólnie opony mnie nie zawiodły i jestem b.zadowolony. Oczywiście polecam