Opinia użytkownika: Oponki praktycznie niczym się nie różnią, od innych znanych marek. Przejechałem jaż prawie milion tysięcy na różnych markach opon i doszedłem do wniosku, że przepłacanie tylko za "markę" jest bez sensu. W dzisiejszych czasach nawet najlepsze marki są produkowane, czasami w "odległych" krajach. Oryginalne zostają tylko nazwy.