Opinia użytkownika: Czytałem kilka opinii i według osób które pisały opinię opony są warte, ale niestety nie podzielam tej opini uważam ze opony są do bani słaby komfort, a już nie mówiąc o halasie który obecny jest nawet w cyklu miejskim moim zdaniem lepiej kupić dobrą oponę używaną, nie polecam