Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam naprawdę warto świetne opony w dobrej cenie, czego więcej chcieć.
Opinia użytkownika: opona bardzo dobra na suchym jak i na mokrej nawierzchni bez utraty przyczepności polecam te opony a nie używki a cenowo to samo
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony. Polecam
Opinia użytkownika: Dobre opony w niskiej cenie (promocja).
Opinia użytkownika: oponki są ok komfort jazdy bardzo dobry dobra przyczepność naprawde polecam
Opinia użytkownika: Te opony są dowodem na to, że nie trzeba wydawać dwóch tysięcy złotych, aby poruszać się po drogach bezpiecznie.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre oponki. Na suchej jak i mokrej nawierzchni spisują się bardzo dobrze. ładnie odprowadzają wodę mimo że jedzie się w koleinach. Troszkę głośniejsze niż inne ale nie przeszkadza to w niczym. Możliwe ze spowodowane jest to iż mam niski profil 45 i szer 225. Szczerze polecam. Jeżeli będe zmieniał oponki to na pewno skorzystam z opon firmy zetex.
Opinia użytkownika: Polecam bardzo nowa opona jest zawsze lepsza od najlepszej używanej a cena jest bardzo atrakcyjna na kilku wulkanizacja chcieli podobną cenę za 4 letnie używane
Opinia użytkownika: Dobre opony i cena
Opinia użytkownika: Kupujac nie bylem przekonany ze za tak mala sume moge dostac cos dobrego ale ku mojemu zaskoczeniu i moich bliskich opony sa rewelacyjne i sprawuja sie doskonale na terenie wloch w codzienym uzytkowaniu .
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone