Opinia użytkownika: Witam.
Tak jak w opinii punktowej opony zachowują się dobrze na suchej nawierzchni. Jeśli chodzi o mokrą nawierzchnię, to dość śliskie. Nawet niewielkie użycie pedału gazu powoduje buksowanie, dlatego raczej polecana dla ludzi o lekkiej prawej nodze. Co do hałasu, jak to niskobudżetówka swoje hałasuje, ale jestem miło zaskoczony, że nie wyje tak jak np używane wcześniej brogdeston potenza, kiedy to przy 45 km/h wyło jakby opona osiągała wartości graniczne prędkości.
Podsumowując godna polecenia opona dla niewymagających kierowców, ceniących sobie wygląd oraz dobrą trakcję na suchej nawierzchni.