Opinia użytkownika: Bardzo komfortowe opony! Po przesiadce z Michellinów czy Dunloopow w ogole nie czuc kolein mimo 225/45/17.
Jedyny minus, który zauważam to że na kostce, pokrytej lekką mgiełk��, lub po prostu mokrej kostce, jadą jak po lodzie...a do domu mam 700m kostki do przejechania.