| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
1,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Mercedes Klasa E Sedan W211 320 CDI
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Kupiłem je jako letnie bo taki był opis w necie. Niestety po zakupie okazało się, że są wielosezonowe....w porównaniu do poprzednich modeli Zeetexów, które mialem wcześniej te wypadają nędznie, są śliskie, na wodzie ciężko ruszyć i się zatrzymać, a na bocznych skrętach radzę uważać bo można się zdziwić kiedy samochód sam zmieni pas ruchu.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
2,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
4,00 |
| mokra nawierzchnia |
2,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
3,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: poniżej 2000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Chciałbym się podzielić swoją opinią na temat w/w opon.
Pierwsze co, to po odebraniu opon rzucił mi się w oczy napis na oponach "all season" co by znaczyło, że opona jest wielosezonowa...
Opony kupilem prawie wyłącznie ze wzgledu na niski poziom hałasu i muszę tu przyznać, że jestem zadowolony. Nie są głośne, czy huczące. Co np miało w miejsce w oponach "z bieżnikiem w jodełki "
Co do prowadzenia, to bez rewelacji. Po założeniu tych opon niepewnie pokonuje się zakrety. Czuje dziwne bujanie przy wyższych prędkościach( ok 120km/h). Auto prowadzi się niepewnie i nieprzewidywalnie. Czego nie uświadczyłem na poprzednich oponach.
Zdarzyło mi sie także uchwycic zjawisko aquaplaningu i czuc bylo delikatne zerwanie przyczenosci, chociaz auto utrzymalo wlasciwy tor jazdy. Mam nadzieje, że nie bedzie dużo gorzej jak już stracą z 2mm bieżnika. Którego i tak jak na nowe opony jest skromnie( nie udało mi sie uchwycic miejsca w którym by miały 8mm).