Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony biją w pewnym przedziale prędkości.
Opinia użytkownika: Mogą być, ale jak jest mokro to trzeba uważać.
Opinia użytkownika: Dobra opona za dobrą cenę. Na mokrej nawierzchni trzeba poważnie uważać gdyż o poślizg łatwo.
Opinia użytkownika: Opony dobre na suchą nawierzchnię i na przeczekanie, jeśli nie chcesz wydać dużo pieniędzy, nie za dobrze się wyważają. O i na mokrym słabe. Ogólnie jak nie pada dają radę, jeśli jeździsz dynamiczniej lepiej wybrać lepszy model.
Opinia użytkownika: Strasznie huczą jakby lozyska byly do wymiany.
Opinia użytkownika: Tanie opony i mierne, mierne właściwości. Jazda po mokrym to jakas porażka. Opony uszkodzone zguja przy każdym ruszaniu. Przy hamowaniu tak samo.
Opinia użytkownika: Jeśli chodzi o jazdę na suchym to nie mam większych zastrzeżeń do samych opon, ale wystarczyło, że trochę popadało i robiło się nieciekawie. Po 2 przypadkach kiedy o mało co podsterowność nie wpakowała mnie na barierki, zdecydowanie wolniej zacząłem pokonywać wszelkiego rodzaju zakręty. Po założeniu zimowych WRD4 niebo a ziemia jeśli chodzi o jazdę na mokrej nawierzchni. Poza tym kolor opon nie był czarny tylko brązowoczarny ;) W zasadzie cena adekwatna do jakości..... Nie wiem czy za podobną kasę można znaleźć coś lepszego, następnym razem jednak dołożę do czegoś pewniejszego na mokre nawierzchnie. Pozdrawiam
Opinia użytkownika: witam wszystkich oczytałem sie tych pozytywnych opinii na temat tych opon no i postanowilem je kupic .ale dobrze zrobilem ze kupilem tylko 2 sztuki na próbe, sprawdzic czy faktycznie sa takie cichutkie jak wszyscy opisuja. No i wyglada to tak do -70 km/h fajnie jest cicho.przy 80km/h zaczyna sie lekkie huczenie ale da sie wytrzymac,ciekawie sie robi przy 100km/h noi powyzej.dosyc duze huczenie mimo to trzeba brac pod uwage ze bmw jest dosc dobrze wyciszonym samochodem i slychac w srodku szum tych opon. Wiec wyobrazam sobie jak bedzie je slychac w gorszej klasie samochodu.nie oszukujmy sie za tę cenęl szału nie bedzie. oczywiscie kolejnych 2 sztuk juz nie kupie.
Opinia użytkownika: Dobra opona, ale na suchą nawierzchnie. Bardzo dobra cena
Opinia użytkownika: Niestety nie mogłem się długo nacieszyć użytkowaniem tych opon. Zapowiadały się dobrze. Niestety partia, którą otrzymałem była wadliwa i podczas jazdy opona strasznie "waliła" powodując dyskomfort jazdy po mieście. Szacunek dla Oponeo za uznanie reklamacji i bezproblemowy zwrot opon.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone