| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
4,00 |
| amortyzowanie |
3,00 |
| sucha nawierzchnia |
3,00 |
| mokra nawierzchnia |
2,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Fiat Grande Punto Hatchback I 1.3 D Multijet
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Opony jedne z najtańszych, kupiłem (do 2-ch Grande punto). Samochody jeżdzone raczej spokojnie, odcinki mieszane 30/70 miasto/trasa. Na suchym bardzo latwo wpuscic tyl samochodu w poslizg nawet na suchym, gdy mokro kazdy zakret musi byc wyhamowany. Podczas ruszania bez mocnego gazowania zapala sie ASR bo kola chca boksowac, hamowanie marne na suchym jak i na mokrym. 8 letnie Continentale z bieznikiem 3-4mm ktore wymienilem na te Zeetexy byly o 1000razy lepsze i jezdzilo sie na nich pewniej, zakrety byly moje. Od czasu zakupienioa Zeetex'ów muszę jednak stwierdzić, że spadło mi spalanie, bo strach pogonic auto :) Do tego, oba auta maja drgania, felgi sa proste, wywazane przez kilka serwisów. Osobiście nie polecam - chyba, że ktoś preferuje styl jazdy na emeryta i nie ma, żeby dołożyc kilka złotych do normalnych opon.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
3,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
3,00 |
| mokra nawierzchnia |
2,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
3,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: poniżej 2000km
- miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: VW Passat Variant B5 FL 2.0
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony wg. mnie zbyt miekkie, prowadzeniem przyponinają zimówkę w lecie, dynamiczna jazda stanowczo odpada. Szybkie pokonywanie zakrętów na suchej nawierzchni, o mokrej nie wspomne, przyprawia niemal o zawał, ESP i ASR maja co robić. Droga hamowania dłuższa niz na poprzednich oponach. Opony do spokojnej jazdy. Na plus - są ciche.