Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetna przyczepność. Dobrze stabilizują tor jazdy. Ciche, nie słychać szumu. Poza tym ładnie się prezentują na Delfach.
Opinia użytkownika: Pierwszy raz tak wyśmienicie jeździło się zimną. Asymetryczny bieżnik robi super robotę.
Opinia użytkownika: Opony sprawowały się rewelacyjnie na tegorocznych drogach. Miały duży egzamin podczas sporych opadów śniegu jak i jego roztopach, samochód trzymał się drogi, nie uciekał mimo tylnego napędu auta.
Opinia użytkownika: Dobre oponki, polecam.
Opinia użytkownika: Świetnie pasują do tego modelu samochodu. Sprawdziły się w tym sezonie zimowym.
Opinia użytkownika: Opon używam od trzech sezonów, wcześniejsze zimy nie dawały możliwości oceny w warunkach zimowych, chociaż i tak spisywały się super. Po tej zimie mogę ocenić je na znakomite. Spalanie niższe niż na letnich. Ciche. Jeden minus dość szybko się zużywają, jednakże robię rocznie 30k km z tego w zimie 10k. Po trzech sezonach będą do wymiany. Polecam!
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, zima 2020/2021 warunki ciężkie, ale jazda na tych oponach bezproblemowa oraz bezstresowa, hamowanie na oblodzonej jezdni bardzo skuteczne. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze się sprawują
Opinia użytkownika: Znakomite opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona !!!!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone